🫐 ČT/PÁ na farmě OTEVŘENO od 13-17h. 🫐 PRODEJ ROSTLIN BORŮVEK
Podzim je ideální pro výsadbu borůvek. Na farmě máme pro Vás na prodej vzrostlé sazenice borůvek, různých odrůd. Sami si tak zvolíte, kdy chcete plody borůvek na zahradě sbírat.
CHANTICLEER – vůbec jedna z prvních borůvek, která má plody již na konci června. Jsou sředně velké, sladké. Velmi vysoký výnos borůvek z rostliny.
DUKE – raná, velmi oblíbená borůvka. Plody dozrávají od začátku července po dobu 3 týdnů. Vzpřímená rostlina s výškou až 1,6 m. Samosprašná, velmi odolná. Plody jsou velké, sladké a křupavé. Doporučujeme.
TORO – borůvky dozrávají od konce července. Jsou velké, šťavnaté a sladké. Nejsou nikdy kyselé. Tato borůvka je často na zahradách používána i jako okrasný keř. Na podzim má nádherně červeně zbarvené listí a oživí tak vaši zahradu.
CHANDLER – borůvky dozrávají od konce července/začátkem srpna. Rostlina dosahuje výšky 1,7 m. Chuťově vynikající odrůda, s velmi dlouhou dobou dozrávání – až 4 týdny. Extra velké a chuťově výborné sladké plody.
BONUS – borůvky dozrávají v polovině srpna. Extra velké, sladké, šťavnaté, jasně modré bobule. Rostlina má pěkný vzpřímený tvar se silnými větvemi. S touto borůvkou budete velmi spokojeni.
ELLIOTT – pozdní odrůda (konec srpna – září), která dosahuje výšky 1,5m. Je samosprašná, vhodná do nižších poloh. Středně velké velmi chutné sladkokyselé plody. Plodí v hroznech.
Obecně doporučujeme kombinovat výsadbu různými druhy borůvek. Borůvky se pak lépe opylí, plody budou větší a bude jich více.
cena za sazenici: 3-letá sazenice – 180 Kč, včetně hnojiva na 6 měsíců zdarma
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.
Na farmě je možné platit i platebními kartami 🙂
Zajistěte si úrodu borůvek i na vaší zahrádce. Na farmě máme substráty a vše potřebné pro pěstování.